Wpisy

Bezpłatne testy diagnozujące – placement tests. Sprawdź się

 

 

BEZPŁATNE TESTY DIAGNOZUJĄCE – TRZY OPCJE

Jeśli chcielibyście sprawdzić lub potwierdzić swój poziom znajomości języka, proponuję trzy przetestowane przeze mnie strony. Znajdziecie na nich tzw. placement tests, testy diagnozujące i umożliwiające szkole językowej przyporządkowanie was do odpowiedniej grupy:

  •  Cambridge English oferuje test z 25 pytaniami. To pytania z Use of English (gramatyka i leksyka). Zajmuje około 3-5 minut. Cambridge znając wyniki testu dopasowuje certyfikat, który jest w zasięgu kursanta.
placement test Cambridge English
placement test Cambridge English
  • Bardziej obszerny test, również Use of English aleskładający się z 40 pytań, znajdziemy na stronie londyńskiej szkoły językowej St Georges International. Czas wykononania: ok. 8-10 minut.
placement test
placement test St Georges International
  • Najdłuższym bo składającym się z 68 zadań jest test szkoły Berlitz. Atutem ich narzędzia jest fakt, iż mamy do wykonania nie tylko zadania czysto gramatyczne i leksykalne. Część pytań opiera się na nagraniach. Przypominają one te, które występują na egzaminie TOEIC. Mamy krótkie monologi lub dialogi a do nich jedno, dwa lub trzy pytania. Na test należy przeznaczyć ok. pół godziny.
placement test Berlitz
placement test Berlitz

Jak wykorzystać padlet

 

POBAW SIĘ PADLETEM

Padlet to narzędzie, w którym możemy zamieszczać dowolne pliki na ścianie. Mój pierwszy, szybki padlet poniżej. Zawarłam w nim mój obecny tydzień, głównie pod kątem angielskiego.

www.padlet.com

2016-06-15

Najnowsze wpisy